Вітаємо друзі! 

 

Ви напевно знаєте що з вересня 2022 року відновилися змагання по швидкубінгу U24, на яких mozgus.ua виступає як незмінний організатор.

Отож ми вирішили підготувати для вас огляд змагань які відбулися за ці півроку! 

 

September open U24 Kyiv 2022

У змаганнях взяли участь 60 учасників, як новачки так і титуловані швидкубери. Учасники змагалися у восьми дисциплінах. Хоча національний рекорд у дисципліні 3х3 встановити не вдалося, але був поставлений рекорд по збиранню кубика 4х4 

І це був тільки початок серії турнірів!

 

 

 

 

October open U24 Kyiv 2022

У жовтневих змаганнях взяли участь багато новачків, що завжди приємно вражає, адже спільнота українських швидкуберів постійно поповнюється.

На цих змаганнях був поставлений національний рекорд зі збирання кубика 3х3. Лев Голуб показав середній час 7.18 секунд!

Доречі на цих змаганнях ми презентували початок акції “Купуй кубик на допомогу для ЗСУ” яка між іншим досі триває, долучайтеся.

 

 

 

 

 

November open U24 Kyiv 2022

Ігор Суховатенко поставив національний рекорд зі збирання кубика 6х6, Також був встановлений національний рекорд по збиранню скваєра.

Учасники змагань показали дуже гарні результати зі зборки мегамінксів, 27 та 32 результати у світовому заліку! Приємно що завдяки нашому сприянню піднімається рівень українського швидкубінгу.

 

 

 

 

 

Фінал змагань по швидкубінгу U24 Nationals 2022

У фіналі змагалися професійні швидкубери, без запеклої боротьби за найкращий результат не обішлося, але нажаль національний рекорд побитий не був. Впевнені що все ще попереду. Подробиці фіналу дивіться в обзорі за посиланням нижче.

 

 

 

 

 

Змагання зі швидкубінгу у 2023 році також продовжилися, репортажі за січень та лютий ми вже готуємо! Підписуйтеся на наш канал у youtube щоб завжди бути в курсі новин та цікавинок швидкуберської спільноти! 

Долучайтеся до спільноти швидкуберів та спробуйте свої сили серед новачків на змаганнях! Для бажаючих навчитися діє школа швидкубінгу

 

Також нагадуємо що все необхідне для змагань з швидкубінгу, чи суто для розумного дозвілля ви можете придбати у нашій крамниці