Які головоломки найпопулярніші

Перше, що ми чуємо від наших клієнтів – які головоломки найпопулярніші? Це справді важливе питання, тому що дивлячись на весь асортимент магазину очі розбігаються. Головоломок дійсно дуже багато, і вони абсолютно різноманітні. Можна купити головоломку для новачків у цій справі або досвідчених головоломерів.

Кубик рубика - не втрачаюча популярності головоломка

Кубик рубика 3х3 – найвідоміша головоломка у всьому світі. Він привертає увагу дітей і дорослих. Для новачка вибрати кубик 3 на 3 не викличе труднощів. Варто звернути увагу на ціну та якість головоломки, бренд, внутрішній механізм. Для тих, хто тільки вчиться збирати рубик підійде навіть звичайнісінький куб із простим механізмом. Зараз всі вони виробляються з плавним приємним обертанням, м'яким ходом.

Які бувають куби та який краще купити в магазині Мозгус

 • З наліпками на чорному пластику. Багато хто любить такий дизайн через контраст кольорів і стильний зовнішній вигляд. З мінусів – наліпки з часом можуть здиратися. Рекомендуємо розглянути Smart Cube 3х3.
 • Без наліпок,  із кольорового пластику. Практичний варіант тривалого використання. Також із плюсів те, що практично всі бренди переходять на стікерлесні варіанти. Асортимент більше. Рекомендуємо 3х3 від Smart Cube зі спідкубером Левом Голубом.
 • Магнітні спортивні трійки. Для швидкого збирання, змагань. Це куби, оснащені магнітами всередині механізму для більш приємного швидкісного та контрольованого обертання. З бюджетного прикладу – 3x3 YuLong V2 Magnetic.

Інші популярні механічні головоломки

Окрім кубика в магазині https://mozgus.ua/uk можна обрати різноманітні незвичайні іграшки. Наприклад:

 1. Пірамідка.
 2. Мегамінкс.
 3. Дзеркальний кубик.
 4. Шестерні та інші.

Деякі також збираються на швидкість на змаганнях, деякі вважаються ексклюзивними моделями для поповнення колекції. Незмінно лише те, що ці іграшки є оригінальним та стильним подарунком.

Класичні головоломки

У класичному розумінні головоломок найпопулярнішими вважаються металеві та мотузкові варіанти. Їхня історія почалася ще кілька тисяч років тому. Багато сучасних штучок - це давно забуте старе захоплення. Наприклад, танграм, згадки про який з'явилися ще 1813 року. Він популярний у всьому світі і вважається улюбленою забавою письменника та математика Льюїса Керролла та полководця Наполеона. Щоправда, забавою цю багатозадачну штуку складно назвати. Деякі завдання займуть у вас багато часу.

Класифікація популярних класичних головоломок

Купити популярні головоломки у нашому шоурумі можна у ТЦ Городок та ТЦ Ньювей. Або зробіть онлайн замовлення з доставкою по Україні. Ми з радістю підкажемо, що підійде вам найкраще.

Топ найпопулярніших головоломок у 2022 році

 1. Лита японська головоломка Huzzle Вир 6 рівня складності.
 2. Кишенькова головоломка українського бренду ручної роботи - Заморочка Будиночок.
 3. Чорний квадрат Красноухов.
 4. Логічна гра головоломка Блоки Мондріана.
 5. Танграм.