Розвиток когнітивних та творчих здібностей за допомогою головоломок

Безліч іграшок для дітей не корисні та низькоякісні. Це не завжди про технологію їхнього виробництва. Найчастіше про зміст іграшок. Вони не несуть під собою жодних смислів, користі та розвитку. Швидко набридають дітям. У нашому магазині головоломок і розвиваючих ігор ви знайдете багато корисного для дітей різного віку. У нас ви знайдете найкращі головоломки українських та зарубіжних виробників.

Засіб розвитку інтелекту – логічні головоломки

Відмінність логічних головоломок від звичайних іграшок полягає в тому, що їхнє рішення дає не стільки спеціальні знання, скільки сприяє формуванню когнітивних та творчих навичок. Багато знайомих нам головоломок відомі ще з давніх-давен. Спочатку в Стародавньому Єгипті та Стародавній Греції вирішували логічні завдання та загадки. Записували їх на стінах та в манускрпітах. Пізніше почали створювати різні дрібнички з підручних засобів: камінчиків, дощечок, паперу.

Насамперед такі вироби – це захоплюючі іграшки, наділені великим освітнім та розвиваючим потенціалом. Захоплюючі та складні головоломки розвивають різні навички, компетенції та властивості особистості.

 • Дослідження. Головоломка - це зазвичай завдання із зірочкою. Виглядає все досить просто, а ось рішення досягається непростим шляхом. Для цього потрібно досліджувати цікаву штучку, покрутити, зрозуміти як вона влаштована. Розвиваючі іграшки-головоломки виховують у дитині та дорослому самостійного дослідника.
 • Просторове сприйняття та фантазія. Ігри-головоломки вимагають розуміння властивостей і закономірностей простору. Завдяки цьому розвивається здатність проводити уявні експерименти, наприклад, вирішувати завдання з кінця або змінювати його параметри та обчислювати, які саме перешкоди не дозволяють знайти правильний варіант дії.
 • Абстрактно-логічне мислення. Його розвитку сприяють головоломки типу перестановки. Це можуть бути п’ятнашки або Рубики. Тут важливо виробити правильну послідовність ходів. Від одного невірного кроку головоломка не вирішиться.
 • Творче мислення. Важливим під час вирішення головоломки є творчість, креативний підхід, нестандартне мислення. Потрібно вчиться виходити за межі звичного мислення.
 • Позитивний погляд на світ. Гру-головоломку відразу вирішити досить складно. Це великий успіх. Неможливість зробити це швидко, безліч невдач та спроб – розчаровує. Однак, якщо дитина не здається, вірить у те, що вона знайде рішення, пробує знову - це виховує у неї позитивний світогляд.

Крім всіх цих позитивних та корисних моментів, формуванню яких сприяє вирішення логічних завдань, можна відзначити й інші переваги. Розвиток дрібної моторики, уміння концентруватися, цілеспрямованість, націлювання на результат, логіка.

Знайти головоломки для дітей та дорослих - в інтернет-магазин Мозгус

Якщо ви хочете купити головоломку, то у нас великий вибір світових брендів, відомих винахідників, новинок, складних та ексклюзивних штучок на подарунки, розвивашок для дітей.

Різновиди головоломок у магазині mozgus.ua

 1. Лабіринти – це логічні головоломки, які підходять як для найменших дітей, так і для дорослих. Лабіринти розвивають логічне та просторове мислення, увагу, моторику.
 2. Мотузкові – в основному ці вироби мають невеликі розміри, тому їх можна взяти з собою, щоб прикрасити дозвілля на відпочинку та в дорозі. Зазвичай це дощечки, кільця і ​​мотузки, з'єднані між собою химерним чином. Здається, що це можна вирішити, тільки якщо розрізати мотузки.
 3. Металеві головоломки. Деякі з них були винайдені ще в давні часи і сягають корінням у глибину століть. Бувають дуже прості, що вирішить і 6-річна дитина за п'ять хвилин. А бувають такі, що можна шукати рішення місяцями. Успіх їх вирішення залежить не від віку, а від уміння людини бачити об'єкт в цілому, від досвіду вирішувати таке, від здатності вийти за межі звичного мислення.
 4. Дерев'яні головоломки – вироби з екологічно чистого матеріалу. В асортименті переважно це українські бренди.
 5. Ігри-головоломки. Це багатозадачні логічні ігри різних сюжетів та спрямованостей.
 6. Кубики рубика та механічні головоломки.

На сайті ви знайдете всі різновиди головоломних ігор, новинки, світові бренди, українське виробництво. Доставка здійснюється не тільки по Києву, але також до Львова, Житомира, Вінниці та інших міст України. Наші іграшки - це те, що обов'язково принесе користь вам та вашим дітям.