Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Годинник Рубіка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Годинник Рубіка – це захоплююча та незвичайна головоломка. Годинники не такі популярні як кубик, вони мають інший механізм і принцип рішення. Однак rubik's clock, як і кубик, збирають на швидкість. Спідкубери люблять цю головоломку, беруть участь із годинником у змаганнях. Для досягнення високих результатів у цій дисципліні потрібно багато тренуватись.

Що ж уявляє собою Годинник Рубика?

Rubik's clock - це плоский диск, приблизно 2 см. Кожна сторона має по три циферблати в кожному ряду, всього 9 циферблатів на стороні. З боків диска є механізм, у вигляді шестерні, який змушує стрілки годинника крутиться. На кожній стороні розташовані чотири кнопки, за допомогою яких можна заблокувати обертання стрілок. Положення кнопки визначає синхронність обертання стрілок. Механізм годинника досить простий і зрозумілий, але все ж таки в ньому доведеться розібратися перш ніж навчиться вирішувати цю захоплюючу іграшку.

Завдання головоломки – досягти такого положення стрілок, щоб вони всі показували 12 годин одночасно на кожній із сторін. Досягається це за допомогою кнопок та коліщаток на диску. Якісь стрілки синхронізуються та обертаються одночасно, якісь блокуються. Дія кнопок залежить від сторони годинника. На лицьовій кнопці повертають стрілки нагору, на задній - вниз. Рішення rubik's clock має власну формулу, власну систему. Саме тому це спідкуберська дисципліна, оскільки успіх у вирішенні цієї іграшки ні до чого. 2020 року в цій дисципліні поставили новий світовий рекорд - 3,29 секунди.

Купити годинник рубика в Інтернет-магазині Мозгус

В інтернет-магазині Мозгус можна купити клоки як для новачка, так і для професійного спідкубера. У нашому асортименті є магнітний годинник для швидкісних збірок та змагань. Деякі головоломки ми замагнічуємо самі, для комфортного та плавного складання. Купити головоломку можна за бюджетною ціною з доставкою по Києву та іншим містам України у нашому магазині.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору