Українські головоломки


У світі існує багато головоломок від різних світових брендів та відомих винахідників. Усі знають про кубик рубика, але мало хто знає про головоломки з України.


Говорячи про українські головоломки йдеться як про те, що вигадали українські винахідники, так і про те, що просто виготовляється в Україні. Перше – це інтелектуальна власність. Другий варіант – це якість, адаптивний дизайн, натуральні матеріали, наша праця.


Популярні українські головоломникиВ Україні було багато людей, хто горів ідеєю вигадати щось незвичайне, створити захоплюючу гру. Серед них всесвітньо відомий Сергій Грабарчук. Знаменитий український дизайнер народився в Ужгороді, Україна. Він вигадав багато різних головоломок, але найвідоміша на весь світ - це лита головоломка з металу Підставка (Coaster). Сергій вигадав свій варіант і відправив ідею популярному японському бренду – Hanayama. Вони збирають ідеї по всьому світу та реалізовують у своїх колекціях. У їхньому асортименті є фінські дизайнери, китайські, австралійські, японські та українські.


Креслення його головоломки підкорило всіх своєю здавалося б простотою, елегантністю, і в той же час практичністю та складністю. Це була не просто досить складна головоломка на збирання та розбирання. Вона ще й виконувала функцію підставки під чашку чи склянку.


Крім того, дизайн української головоломки нагадував прекрасну старовинну прикрасу, плетіння в стилі coiffure (зачіска). Це й справді трохи нагадує косу.Головоломки українського виробництва


Багато головоломок, особливо без точного відомого авторства, виробляються в Україні. Деякі адаптуються, удосконалюються чи ускладнюються. В Україні роблять кубики рубіки, дерев'яні головоломки, пазли, настільні ігри, лабіринти, розвивашки для малюків, шахи тощо.


Українські бренди у магазині Мозгус  • Кубики рубика та механічні головоломки від Smart Cube. Бюджетний варіант якісних кубів для новачків У лінійці бренду є класичні від 2х2 до 5х5 і незвичайні дзеркальні, млин, аксіс, фішер і т.д.
  • Міні головоломки з дерева Заморочка. Це невеликі штучки ручної роботи, на кшталт пазлів. Виготовляються із фруктових та липових дерев, які виробники збирають у селах України у власників. Натуральні еко заморочки без лаку, гладкі та приємні на дотик. У колекції їх близько 30 різновидів, бувають дуже складні.
  • Точка складання. Це популярний український бренд, із не менш популярними головоломками. У лінійку входить танграм, тешка, пентаміно, кубик або кубики сома, дженга. Компанія Точка складання була заснована Сергієм Таргонею у 2011 році. Всі ігри виготовлені із натурального дерева, екологічні, безпечні.
  • Шашки, цятки, доміно та інше з українського заводу пластмас.
  • Пазли для маленьких дітей, націлені на розвиток та знайомство з навколишнім світом.
  • Настільні ігри. Наприклад, мемологія, склади слова, між нами тощо.Насправді, українських головоломок ще дуже багато. Талановиті дизайнери вигадують нові ігри, виробляють та адаптують вже відомі штуки. Знайомтеся з українським, підтримуйте українське, вирішуйте головоломки!
visa
mastercard
privat24