Танграм – всесвітньо відома головоломка


Це найдавніша і найпопулярніша головоломка у світі. Головоломка зі Стародавнього Китаю, улюблена іграшка письменника та математика Льюїса Керролла, Наполеона та інших відомих людей. Найперший танграм був знайдений у Китаї в 1813 році.


Що ж таке танграм? Танграм - це головоломка з 7 фігур та схеми для складання. Схеми бувають різні, їх багато і залежить від виробника. У нашому українському бренді Точка збірки 525 завдань. Але їх може бути велика різноманітність.


Танграм має сім елементів - два великі трикутники, два маленькі трикутники, один середній трикутник, квадрат, паралелограм.
Для кого головоломка танграм


Танграм призначений і для дорослих, і для дітей. Є більш легкі варіанти гри, з простими схемами та підказками для маленьких дітей. Танграм загалом призначений для дітей, починаючи з 7 років. Дитина з 7 років може концентруватися на одному виді діяльності, зосередиться на головоломці і спробувати її вирішити.


Однак класичний танграм може бути досить складним. Ця головоломка призначена для дорослих. Є схеми, для збирання яких вам знадобиться чимало часу.


Чим корисний танграм:


  • розвиває логіку;
  • розвиває просторове мислення;
  • для дрібної моторики;
  • знайомить дітей із навколишнім світом;
  • тренує уяву;
  • різноманітність дозвілля;
  • допомагає вивчати букви, цифри, тварин, тому що це можна все збирати також.
  • вчить нестандартному мисленню та підходу до вирішення завдань.


Різні варіанти головоломки танграм


Танграм роблять із різних матеріалів, різних розмірів та кольорів.


Бувають:Головоломка нашого виробництва виготовляється з натурального дерева, зібраного в садах у селах України. Найчастіше це груша. Це екологічний продукт без фарби, без вирубки (ми збираємо впалі або підпиляні гілки).


В основному танграм продається чомусь без інструкції із завданнями. Добре, що зараз сотні схем до гри можна знайти в інтернеті. У нашому виробництві 525 завдань у книжечці, однак ми знаємо, що є й більше схем збирання.


Зробити прототип гри власноруч під силу навіть дитині. Для цього вам потрібно завантажити шаблон, роздрукувати його та вирізати елементи.


Схеми танграма

visa
mastercard
privat24