Статті


У цьому розділі ви знайдете корисні рекомендації щодо догляду за кубиками рубика, вибору відповідного подарунка для хлопчиків та дівчаток різного віку, інструкції зі збирання головоломок, історію створення різних ігор та огляди на найпопулярніші настолки. Наші фахівці регулярно готують об'ємний і корисний контент у всіх напрямках інтелектуального дозвілля.Вас чекає дайджест по щомісячних змаганнях, починаючи з вересня нам вдалося відновити і підтримати український швидкубінг у Києві
Ми вирішили зібрати 100 000 грн для підтримку оборони України. Для нас це перша акція по збору коштів ми сподіваємося ви нас підтримаєте і допоможете досягти першої мети і надихнути на нові перемоги!
Корисна та проста інструкція зі збирання кубика рубика 3х3 від спідкуберів. Допоможемо розібратися із популярною головоломкою за 45 хвилин!
Топ найпопулярніших головоломок до 2022 року. Вибір для кожного - на будь-який вік та смак. Головоломки, які купують по всьому світу.
Широкий асортимент кубиків рубиків вражає. Розкриємо деталі та підводні камені при виборі кубика. Чим вони відрізняються і на що звернути увагу.
Найпопулярніші настільні ігри! Список різноманітних настолок на різний випадок, різну кількість гравців та будь-який вік.
Найпопулярніша головоломка у світі – танграм. Її різновиди, користь та схеми складання.
Як змастити кубик рубика. Які мастила бувають. Догляд за кубиками.
Головоломки - корисні та цікаві іграшки. Їх плюси, різновиди головоломок, навіщо вони потрібні.
Шахи – давня популярна інтелектуальна гра. Чи для всіх вона? Як навчитися грати у шахи.
Ідеї подарунку хлопчику на день народження. Іграшки, головоломки, настільні ігри на будь-який вік.
Українські головоломки. Найпопулярніші головоломки в Україні. Відомі виробники та різновиди головоломок.


visa
mastercard
privat24